O mnie

XXI wiek to nie lata 90 poprzedniego stulecia. Dziś nie potrzebujemy fortuny, aby tworzyć i realizować profesjonalne nagrania. Dziś mamy do dyspozycji darmowe, lub niewiele kosztujące narzędzia, które często są lepsze niż komercyjne. Chcę aby każdy o tym wiedział i pamiętał, bo nie logo na sprzęcie się liczy, lecz muzyka.

Nie jestem realizatorem dźwięku z dyplomem, a tym często bliżej do szalonego naukowca niż artysty. Jestem domorosłym muzykiem, którego, jak wielu z was, miłość do muzyki pchnęła na szerokie wody twórczość, komponowania, kreowania brzmień i realizacji nagrań. Studyjne.info powstało z myślą waśnie o domorosłych pasjonatach muzyki, którzy szukają dobrych rozwiązań do rozwijania swojej pasji.

Przez lata wydawałem muzykę. Najczęściej współpracowałem z raperem „Proceente” tworząc bity do wielu jego nagrań a płyta „Galimatias” zawierała wyłącznie moją twórczość. Moja muzyka ukazywała się również komercyjnie w wielu spotach reklamowych, do który komponuję od ponad 10ciu lat. proceente - galimatias

Mam nadzieję, że informacje tu przeze mnie zamieszczane będą przydatne w niekończącej się pogoni za harmonią, brzmieniem i dynamiką nagrań.

Dodaj komentarz